| Venusgirl a întrebat:

Salut, am avut acnee in zona nasului si pe barbie. de cosuri am scapat dar au ramas o multime de pete rosii. mi-au recomandat multi dintre voi crema de galbenele, insa e prea lent procesul. Ce masca pentru eliminarea petelor stiti care sa dea cel mai rapid rezultat?

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Ai putea să încerci acest supliment, din cate vad din pareri este rapid si eu am inceput sa il folosesc de 2 zile : schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani

| dadonexus a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Daca sunt pete permanent asa raman.Pentru tine ca fata este usor mai ales ca esti draguta cu sau fara machiar nu prea conteaza

| xAmyx a răspuns:

Sa nu mai folosesti niciodata crema de galbenele. Iti ingrasa tenul.
Eu iti recomand sa te duci la dermatolog happy el stie cel mai bine