| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o prietena care a incercat pastilele Revalid pentru caderea parului, insa a inceput sa-i creasca par peste tot, chiar si pe fata:-s.
Eu insa as vrea sa incerc samponul Revalid. Credeti ca as putea pati si eu asa ceva?(adica sa-mi creasca par mult, pe fata, pe picioare, pe maini)

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti folosi samponul Revalid, si eu l-am folosit, e eficient.

| Rizer a răspuns:

Si eu am folosit pastile revalid si nu am patit chiar nimic(nu mi-a crescut par pe fata sau mai stie unde). Nam patit nimic.Nu te teme ca nu patesti nimic!

| JackieSue a răspuns:

Trebuia sa citeasca prospectul. Poate scria acolo ceva ce nu a respectat.Sau poate a facut exces de revalid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Consultă medicul dermatolog pentru orice afecțiune a pielii scalpului, creșterea sau căderea părului, deformarea unghiilor, aparția alunițelor, etc.
Pa, pa.