| gabyalex a întrebat:

Hei prietena mea are probleme legate de caderea parului! Va rog ma puteti ajuta cu un sfat, ce ar putea sa incerce? Va rog dati-mi ceva care chiar sa functioneze! A incercat ceva dar nu a functionat deloc. Erau cateva fiole revalid si un sampon tot revalid dar nici un rezultat. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, depinde de organismul ei si de motivul pentru care ii cade parul. cel mai bine ar fi sa intrebati un medic / farmacist.

| oanaro a răspuns:

Sotul meu a folosit acest tratament pentru chelie, iar eu pentru sprancene, pentru ca le aveam foarte rare. Rezultatele sunt uimitoare.
http://www.tratamentchelie.aaz.ro

| MilkWithCereals a răspuns:

Poate folosi un sampon anticadere, masca pentru par, sunt si niste lotiuni care se aplica cu aproximativ o ora inainte sa se spele pe cap. Si eu aveam parul rar inainte, am folosit multe produse si m-am tuns scurt, si acum e foarte ok. happy

| gabyalex explică (pentru MilkWithCereals):

Buna! Ce produse ai folosit?