| Chanel22 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva. Am auzit despre samponul gerovital pentru regenerare ca este foarte bun si ajuta mult parul. Parul meu e ok nu am probleme cu el si as vrea sa incerc samponul. dar este pentru regenerare, pentru caderea parului iar mie nu imi prea cade parul. ce ziceti l-as putea folosi? happy funda

Răspuns Câştigător
| Renessme a răspuns:

Ei bine dupa cum zici ai un par sanatos dar nu vad care ar fi problema folosirii samponului gerovital. Acest sampon iti poate intari parul si il poate face mai sanatos. Chiar daca tie nu iti cade parul poti folosi samponul pantru prevenirea acestui lucru.In concluzi nu este nici o problema daca folosesti samponu;.

1 răspuns:
| Anda_5509 a răspuns:

EU l am folosit,dar nu prea am vazut nici o diferenta. Mie imi cade f mult parul, am folosit toata gama gerovital, dar fara nici un efect.Acum depinde si de scalpul fiecaruia. Rau nu cred ca iti poate face. E bine sa previi raul din timp