| Georgi456 a întrebat:

Am fost invitata la un majorat(este primul meu majorat ) si nu am nici o idee cu ce sa ma imbrac. Vreau cat mai multe exemple de tinute. Majoratul se tine la un restaurant si tin sa mentionez ca sunt scunda.

4 răspunsuri:
| Felinaababyy a răspuns:

Iti poti lua o rochita si niste stiletto sau ceva pantofi, platformele nu mai sunt asa la moda si daca esti scunda nu arata asa bine sa ai ditamai papucii in picioare

| Cojan_Alexia_1996 a răspuns:

Eu zic să te duci îmbrăcată intr-o rochiță tutu, daca îți plac rochiile și vremea nu va fi nici o problemă. Iti poți lua pantaloni subțiri sau niște corapi lungi pe sub rochie. Acum cel mai important e să asortezi rochia cu pantalonii\ciorapii. Daca ciorapii sunt albi, rochia poate fi de ori ce culoare, daca sunt negri la fel, daca sunt roz îi asortezi cu o rochie roz, albăstri cu una albastra, mov cu mov etc. Sper ca te.am ajutat

| katherine3002 a răspuns:

Iti poti lua o rochie neagra simpla, nu foarte lunga si o poti asorta cu un colier frumos. Ca si incaltaminte iti recomand niste pantofi cu toc negri, iar cand te machiezi trebuie sa vezi cu ce iti sta excelt ca sa poti atrage atentia, dar sa nu fi extravaganta, ii poti surprinde cu frumusetea ta.

| Doriana1401 a răspuns:

Pai, daca esti scunda poti sa iti iei ceva tocuri sau platforme (daca ai de gand sa dansezi pune.ti intr.o plasa balerini sau ceva cu talpa joasa) poti sa iti iei o rochie dar daca zici ca esti scunda eu zic sa iti iei pantaloni si o bluza ceva mai eleganta
No acuma tu faci cum vrei