| emavasilescu a întrebat:

In iarna asta fac 18 ani cu ce as putea sa ma imbrac la majorat? vreau sa fiu mai speciala. exemple de mai multe tinute... fundita:X:X

5 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Http://www.starshiners.com/ro/rochii
UITE AICI! Este cel mai super site de haine :x nu pot sa zic ca este iuftin, dar nici scump nu este! ♥ Eu prima data cand am vazut ce haine au am ramas cu gura cascata :o! DECI EU TIL RECOMAND! :* Funda pls! ♥

| Larisssaa a răspuns:

Http://www.starshiners.com/ro/rochii/rochie-feathers-fashion-blue
Uite si aici! ♥ Este un model putin mai scurt;))

| mariamarybu a răspuns (pentru Larisssaa):

Mersi pentru ajutor... si sper sa primesti si funda laughing

| Larisssaa a răspuns (pentru mariamarybu):

Npc :* Ma bucur ca ti-am fost de ajutor love struck

| OpreaAdriana a răspuns:

Paiii; x Depindee unde ti`l faci!big grin