| DanutDs a întrebat:

Salut,
Am in plan sa ma vopsesc blond.
Eu sunt brunet, am mai avut suvite blonde si mi-a stat ok.
Acum intrebarea este, mi-ar sta bine daca ma vopsesc tot blond?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Dinu_Delia_1977 a răspuns:

Uite, sincer daca tu iti doresti sa te vopsesti blond e alegerea ta si o zic in sens de bine. Unii baieti blonzi sunt draguti, da... asa ca daca tu simti ca e buna alegerea fa-o. Chiar daca unii iti zic ca nu iti va sta bine tu o vei face din inima si din dorinta de a o face. Apropo, as aprecia daca mi.ai da o funda, azi e prima mea zi cand mi.am facut cont si nu am nicio funda... mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

De unde sa stim noi cum arati tu ca sa ne dam seama daca iti sta bine?

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Eu m-am îndrăgostit de un băiat "suvitat" dat nu de vede tare.mie sincer nu mi-ar placea un băiat vopsit TOT blond. Pare artificial.

| anoniiim1807 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa știm laughing
Si niste șuvițe blonde nu sunt tot una cu întregul par vopsit blond.
Încearcă sa îți editezi parul blond în photoshop si vezi cum îți sta. aproximativ.