| lencikk a întrebat:

Buna kiss stie cineva cum pot sa imi vopsesc parul natural... vreau sa mi fac niste suvite blonde sau roscat (de preferat)...eu am parul brunet inchis...va pwpik dolche kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se găsește la Plafar (centru de ceaiuri), vopsea din plante Henna.
Prinde foarte bine pe părul nevopsit (cel natural).
Mergi acolo și interesează-te.
Poți căuta și pe motorul de căutare: Henna?
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cu acuarelelaughing

| MissCamelia a răspuns:

Buna.incearca cu henna sau cu o vopsea fara amoniac, dar daca e prima data cand te vopsesti, te-as sfatui sa mergi la un salon.pentru cele mai noi informatii despre produse de beauty, noutati si sfaturi, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| malina444 a răspuns:

Vai.deci.si eu am parul exact la fel si am vrut sa imi fac niste suvite blonde.mentionez.ca le'am detestat de cand le'am vazut. daca ai vrea sa te vopsesti, sfatul meu ar fi sa incerci cu cateva nuante mai deschise.nu te aventura de la inceput de ceva la care nu esti sigura>:d< cum au spus si cei de mai jos.incearca vopseaua fara amoniac, in rest numai bine>:d