| Nighty95 a întrebat:

Salut.
Am luat o geaca de piele(cica, dar e imitatie), si din pacate am ars-o intr-un loc.
Imi puteti da niste sfaturi, cam ce as putea sa ii fac sa nu sa se observe ca e arsa?

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Dă-o cu ojă sau un spray ceva, dacă nu, lipeşte-i un material sau diverse lucruri, dar nu doar în locul ăla că după arată urât şi bate la ochi.

| Musat_Alexia_1993 a răspuns:

Ai putea sa îi cosi în acel loc un nasture., iar dacă e alba poți sa pui putina cârpă alba în apa și sa o cosi pe dedesubt