| nupebunezau a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru,fetelor!
S-a mai confruntat cineva cu problema de a nu-i mai creste parul?
Ce pot face? Nu mai creste deloc sad Vreau o solutie care sa dea rezultate, va rog.

5 răspunsuri:
| nupebunezau explică:

@kiri11
Le-ai testat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci fiole revalid si suplimente speciale pentru par. happy

| kiri11 a răspuns:

Incearca produsele gamei Vivèse Senso Duo, parul cu siguranta iti creste dar foarte lent. Acest produs poate accelera cresterea parului tau intr-o perioada de 1 saptamana 2 eventual happy

| BeardedSamurai a răspuns:

Parul e imposibil sa nu creasca, astepti in timp, poate are o crestere mai grea pe care nu o observi.
Solutii nu exista doar daca vrei nu stiu ce prostie de pe net sau asa ceva, situatii naturale nu.
Sa ai o zi placuta!

| cristintza94 a răspuns:

Buna, eu am avut aceeasi probleme ca a ta. Acum 2 ani m-am tuns scurt de tot si acum il am pana la fund dar in astia 2 ani mi-am mai taiat doar varfurile. Mia luat ceva timp ca sa creasca atat dar a meritat sa astept si sunt multumita de rezultat. Si cand mi se spicuie putin varfurile ma tund. Parerea mea e sa astepti. Bafta!