| J0hn a întrebat:

Salut am nevoie de niste parerei... ce parere aveti de baietii care sunt epilati pe picioare? M-am epilat pentru ca fac mult sport in fiecare zi aproape. si transpir si nu stiu dar nu imi place mie... probabil o sa ma credeti un ciudat / " poponar " sau alte prostii dar pana mea mie imi place sa am grija de mine si mno am crezut ca asa e mai bine. tin sa va spun ca nu m-am luat dupa nimeni, nu vreau sa impresionez, sa fiu in centru atentiei sau alte prostii. am facut-o pentru mine si pentru a ma simti mai bine. astept raspunsuri. >:!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Mdea. Daca pe tine te face sa te simti mai binebig grin asta e okay se intelegehee hee. Pei e bine ca ai grija de aspectul tau fizic si ca iti pasa...Acum sa vada si un baiat prin ce "chinuri" trece si o fata cand e vorba de asa cevalaughing si sa nu mai criticehee heePei te felicit ca ai facut ceea ce ti-ai propus si bafa in continuarehappy E bine ca faci si sporthappy

14 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Mie una nu mi se pare ciudat si nu consider poponar un baiat care se epileaza pentru ca mie personal nu imi plac baietii cu par pe corp. big grin

| Derye a răspuns:

Cu siguranta nu te considera nimeni gay. In fotbal, in ligile mari, toti sunt epilati pe picioare, pentru ca pur si simplu nu ai voie. Si nu ii considera nimeni gay. Daca nu ai o claie de par trebuie sa fii gay?
Alex Velea e epilat pe picioare...defapt mai peste tot. Si e gay? straight face
Ganditi si voi, luati niste exemple inainte sa deschideti gura.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare face ce vrea, atata timp cat se simte bine si n-are de ce sa-l intereseze parerea altora. Am citit ieri un articol interesant pe aceasta tema si poti sa-l citesti si tu aici: http://www.adevarul.ro/......1963.html, mai ales partea de sfarsit mi-a placut. Numai bine!

| ellene a răspuns:

Pai bravo tie. Daca te incomoda, nu vad care e problema. Nu esti singurul baiat care s-a epilat pe picioare. Important e sa te simti tu bine, nu ceea ce zic ceilalti.

| Just Kiddin' a răspuns:

Daca ai facut lucrul asta pentru tine, bafta! nu conteaza ce cred ceilalti, incearca sa te detasezi de parerea altora, daca tu te simti bine in pielea ta, foarte bine!

P. S. Profesorul meu de fizica are aproape 63 de ani si se epileaza pe picioare, la fel si proful meu de geogra! Nu e o problema! Stay chill! Simte-te tu bine si lasa-i pe ceilalti!
Living on your own!

| J0hn explică:

... va multumesc mult. aveam nevoie de niste pareri asa de incurajare tocmai acu am venit cu cel mai bun prieten de la sala si zicea ca imi sta mai bine asa... @ tuturor : mersi si faceti sporrtt \m/ love struck

| eu..sh doar eu a răspuns:

Daca te simti bine in pielea tah.numai conteaza ce zic altii.nimeni nu le'a cerut parerea lor.
e ff bine daca iti place sa ai grija de tine si mai ales ca faci sport.
multa bafta in continuare sh lasa'i pe ceilalti cu parerile loroh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te simti bine in pielea ta, de ce ti-ar pasa ce ar zice altii?
Sincer, mie nu prea imi plac baietii care se epileaza(mda mi se par cam gay)...chestiile astea cu cercel in ureche, epilat sau mai stiu eu ce.sunt chestii de fete(pletele la baieti sunt foarte ok, arata binetongue);
Acum daca tie iti place...nu vad de ce ar trebui sa te intereseze ce cred altii...
Daca as fi baiat.nu m-as epilabig grin.
Cam asta e parerea mea.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpb.ro - dotari si consumabile pentru saloane de infrumusetare. Poti incerca kitul de epilare cu ceara pentru inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi zic ca daca te epilezi esti gay...numai prostii...eu nu m-am epilat pana acum pentru ca nu il am atat de mare incat sa ma incomodeze, dar daca as avea pe piept l-as epila, am gasit saloane care epileaza permanent in cateva sedinte cu IPL, eci nu cred ca e vreo problema si nici nu ma intereseaza ce cred altii.

| raducanumihaela a răspuns:

Eu nu te consider un ciudat, este foarte ok sa te epilezi. :*:*

| ottovintila a răspuns:

Sa nu iti faci iluzia ca daca te-ai epilat nu vei mai transpira, ba mai mult ca nu te vei mai irita. Este o iluzie foarte frumoasa. NU are nici o legatura transpiratia (glandele sudoripare) cu parul (folicul). Oricum un barbat epilat e ca o femeie cheala. Cu toate aceste daca chiar decizi sa te epilezi, fa-o macar ca la carte si ia-ti ce iti trebuie de la Total Pro Beauty www.tpb.ro

| Diablo666 a răspuns:

Nu e nimic ciudatlaughing.e decizia ta proprie si personala daca te epilezi pe picioare sau nu...nimeni nu are dreptu sa te judecelaughing.

| GossipFann0700 a răspuns:

Pai aici sunt mai multe chestii:
Daca tu te simti bine felicitari;-)
Daca se ia unu de tine ii spui sa-i vada de-ale lui ca daca aveai nevoie de sfaturi i le cerei;-)
Apropo: sti cati baieti se epileaza9sportivi:-o)-David Beckam este clientul fidel al unui salon de epilare special pentru barbati din L. A., Roger Federer la fel, plus sa nu mai zic de inotatorii de pretutindeni.
Apoi mie ca fata mi-ar placea mai mult un baiat ingrijit in locul unuia care aduce a cercopitec.:-|
Toti baietii din clasa mea au un par pe picioare de-mi vine sa cred ca am ajuns la Zoo.:-&
Personal ai facut o alegere ff buna;-)