| Emi19w a întrebat:

Ce părere aveți de băieții epilați pe picioare?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mă deranjează cu nimic, îi văd la fel ca pe ăla neepilați.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio părere. Fiecare poate fi cat de femeie vrea.

| Sofer a răspuns:

Arata mai sexy epilati. Și eu o mai făceam dar acum mi se pare mai cool cu păr pe picioare.

| Donsavas a răspuns:

Din când in când mai merge dar nu mereu ca devine o obsesie specific feminină

| siriusblack98 a răspuns:

Nici una.E problema lor desi mie mi se pare ca arata usor ridicol.Parere personala, aia e.Am incercat si eu odata si nu mi-a placut nici cum aratam, nici cum se simtea asa fina pielea.Mai sunt unii care se epileaza pe maini si e chiar gest de cocalar.Atata timp cat nu o faci din prisma meseriei sau dintr-o natura medicala, e gest de cocalar 2008.

| Endoryus a răspuns:

Doar 2 categorii de baieti/ barbati fac asta. Cei care sunt atletici de performanta si cei gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că sunt niște fetițe. Sincer. happy

Răspuns utilizator avertizat