| Saldiz_Gamze_1999 a întrebat:

Salut am nevoie de un sfat urgent! Curand va fi ziua surorii mele si nu stiu cu ce sa ma imbrac! Eu ma gandisem la:cizme|ghete cu tinte pe lateral si lac in spate, colanti normali sau putin luciosi dar sus habar n.am! sad Si nici parul nu stiu cum o sa il am! P.S: Petrecerea va fi intr-un club.Am nevoie de ajutor!

2 răspunsuri:
| VladHelp a răspuns:

Colanti albi, cizme mai scurte si negre, o bluza rosie cu o jacheta neagra pana la solduri.

| 0Claudita0 a răspuns:

Pai ti-ai putea odula parul.
Sa iti cumperi o rochita, sa nu fie nici prea scurta dar nici prea lunga.Sa fie lejera pe tine.
Si ti-ai putea lua niste ghetute, cizme sau niste pantofi cu toc.Sa nu fie prea mare tocul.