| DemonikAngel a întrebat:

Am nevoie urgent de un ajutor! mine e ziua surorii mele implineste 22 de ani... iar eu mi-am adus aminte de asta abia azi si nu prea stiu ce cadou iash putea darui...

Răspuns Câştigător
| andreeapss a răspuns:

Poti sa te duci sa.i cumperi un dvd cu un film pe care vroia sa.l vada sau un cd cu muzica care.i place daca nu poti sa.i cumperi o carte daca.i place na... sau ceva gen un gloss nou sau o crema de la yves rocher...

5 răspunsuri:
| Rinorac7928 a răspuns:

Nu stiu ce buget ai ca sa iti pot spune

| DemonikAngel explică (pentru Rinorac7928):

Nu conteaza suma de bani. happy

| nadyank a răspuns:

Bijuterii sau cadouri personalizate de pe www.argintarie.ro

| GuessWhoIAm a răspuns:

Cumparai o bratara de aur sau argint si un buchet de flori

| D3YuTzA_4801 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o diploma pentru cea mai buna sora sau chestii din astea eu asa am cumparat pentru prietena mea si s-a bucurat foarte multhappy si nu ar strica sa cumperi si niste floriitongue