| 12RAPTOR a întrebat:

Salut Am o intrebare, cei care il cunoasteti pe Bear Grylls, cel de pe discovery la Tehnici esentiale de supravietuire, as avea o intrebare : Nu stie nimeni cum se numeste stilul lui de par adica cum trebuie sa ii spui frizerului cand te tunde?

3 răspunsuri:
| BullyMints a răspuns:

Pai... e simplu... te duci cu o poza si ii spui ca asa vrei. big grin [ asa fac eu laughing ]

| Alberto_8291 a răspuns:

Este un stil din fortele speciale pentru ca el a facut parte din ele.Dar si la pastrat. Funda?

| laurentiu a răspuns:

Brouse pierdut! in fata putin mai lung si in parti si in spate mai mic!