| BlairArnsberg a întrebat:

Am o intrebare, cum pot sa ma bronzez natural timp de o saptamana? |Vreu sa am un bronz ideal si care sa tzin maii mult timp, dar nu vreua sa ma pirlesc sau dupa ce trece bronzul sa ma cojesc pe piele. Cum pot avea asa bronz?

Răspuns Câştigător
| adddaa a răspuns:

Sa folosesti o crema cu protectie solara, apoi sa stai la soare. Alege crema in functie de pielea ta (de exemplu, daca mai sensibila la soare, alegi o crema cu protectie mai mare, si invers).
Eu am facut asa si am un bronz uniform (eu am folosit cu protectie 30, dar in prima zi am folosit cu protectie 50 big grin)
Sper ca te-am ajutat! :*

1 răspuns:
| darkdeea a răspuns:

Stai in in fiecare zi a saptamani intre orele 12 respectiv 15 la soare cate 30 de minunte pe fiecare parte si vei obtine un bronz perfect... eu am incercat si a mers! “www.manele365.net“.