| little_dy a întrebat:

Cum pot sa scot bronzul din piele?(precizez k e bronz natural de soare) si cum as putea sa imi fac piele mai alba? mersi xoxo

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Faci dus cu scrub, exista si creme la farmacie pentru albire sau regenerare rapida.pentru cele mai noi informatii despre produse de beauty, noutati si sfaturi, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

13 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Ce? eu as dori sa a bronzez. dar tu.
bronzul te face mai sexyyyy...

| BabyPink a răspuns:

Eu sincer, as dori sa fiu mai bronzata love struck
Si tu.no talking

| M4RK a răspuns:

Pai daca "TEAI" chinuit sa te bronzezi si acum "NUTI"mai place nu e pacat de timpul pierdut in care TE-AI chinuit sa te bronzezi? Ca doar n-ai facut-o mergand pe strada sau muncind la camp?!
E bine ca ai timp de bronzat, altii inca se mai chinuie prin scoala sa mai invete ceva gramatica. happy

| M4RK a răspuns:

Si eu te invidiez... mi-as dori sa fiu mai negru laughing
Nu ai ce face; bronzul trece cu timpul

| Miruna3094 a răspuns:

Nu imi dai mie bronzul tau? incearca sa iti exfoliezi pielea

| mikey a răspuns:

Din pacate nu stiuhappy

dar ce inseamna xoxobig grin ii tare semnultongue

| little_dy explică:

@little_angel daca ar fi fost dupa mine nu m-as fi bronzat deloc k nu imi place dar cum vara orice ai face tot "te prinde" soarele...cryingcrying mersi mult de tot xoxo

| DarkBlood32 a răspuns:

Pune-l pe justin bieber sa puna sperma pe corpul tau si te faci albaaaaaaa.
Adica multe fete dau bani pe solar si tu vrei sa fii alba? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu putina lamaie.
Dar gandeste-te, unii dau bani ca sa se bronzeze si tu ce faci? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cazi intr-o galeata cu var alb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petruta
xoxo-kiss and hugs happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A, si spala-te mai des, asa va iesi mai repede. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu numaidecat e bine bronzul.eu spre exemplu m-am ars pe jumatate de picior si apoi pielea sa facut ca dupa bronzat...si nu e foarte estetic sa ai juma de picior alb su jumatate bronzat.si cand ma gandesc ca asta o sa fie ceva timp, e groaznic... poate stiti niste metode naturale de albire a pielii