| sneaky888 a întrebat:

Salut!happy Am o intrebare (dpdv al baietilor), cum vi se pare mai atractiva fata unei fete, cu filtrumul (spatiul dintre buza superioara si nas) cu spatiul mai mare sau cu un spatiu mai mic? Nu stiu sa va explic, dar sper ca intelegetilaughing Strict despre asta vreau sa raspundeti

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Barbatii nu dau 2 bani pe cum arata filtrum asta, pe noi ne intereseaza cum arata femeia per total, nu dam importanta detaliilor neimportante, daca ne place tipa e suficient.

| dullcat a răspuns:

Distanta asta e irelevanta cand o scoti asa din context.Trebuie privita in ansamblu, adica pe tot chipul acelei fete, in combinatie cu celelalte trasaturi.

| johnnny123 a răspuns:

Nu cred că în istoria omenirii vreun bărbat a luat în considerare filtrumul ca un criteriu al atractivității femeilor.

Probabil că 99% dintre bărbați nici măcar nu știu ce este ăla (inclusiv eu până acum trei minute).