| danydanydany a întrebat:

Am o intrebare!
Eu am tenul mai inchis.(si nu imi place)
Cum asi putea sa imi "albesc" putin tenul?
Exista ceva creme?
Sau este adevarat ca daca ma fac cu zeama de lamaie in timp tenul meu se albeste?
Dau funDa big grin
Multumesc!

6 răspunsuri:
| AndradaMrrr a răspuns:

Cu zeama de lamaine nu merge sigur laughing

Fa o vizita la farmacie si acolo sigur o sa gasesti ceva creme happy

Sau da`te cu o pudra mai deschisa [ merge si la baieti ]

| DarQueen a răspuns:

Fond de ten nuanţa "porţelan" happy
Însă o aprob pe Anca95, nu fi complexată de acest lucru.

| DarQueen a răspuns:

Aham, eşti mai romantic de felul tău, okaz, atunci lasă fondul de ten.
Fi mulţumit aşa cum eşti.
winking

| Anca95 a răspuns:

Hmm... altele dau bani sa aiba tenul tau si tu?laughing foloseste un fond de ten mai deschis nu stiu daca cu lamaia functioneaza, insa nu cred.Nu mai fi complexata de chestia asta.
Pa, pa

| Raquella a răspuns:

Bun deci... exista la farmacie crema rapida, sau crema pentru pete. Eu stiu pe cineva care tot folosea. Merita sa incerci, de ce nu? Nu pierzi nimic. Si lamaia e buna.dar efectul se vede in timp...

| danydanydany explică:

ANCA95--- sunt baiat in caz ca nu sti citiwinking