| F1Ve99 a întrebat:

Salut, am o problema cu parul meu...il am foarte aspru si foarte des si nu stiu ce freza sa-mi mai fac ptr ca imi sta uneori in toate directiile.
Ce tip de frizura mi-ati recomanda (ptr tipul de par pe care il am) si daca se poate sa-mi lasati si imagini cu ele, ar fi perfect.
PS: sunt baiat

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ne-ai fi lasat si tu macar o poza cu tine, atunci ne-am putea pronunta mai la obiect.
Pentru imaginea ta iti recomand: chelie rasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te dai cu fixativ/gel?
Daca da, din aceasta cauza s-ar putea sa ai parul aspru!
Iti recomand sa te speli des pe cap cu apa calda!(in fiecare zi sau chiar de doua ori pe zi)
Frizuri?
Cauta pe youtube si pe google si o sa gasesti cate vrei!
O zi buna!

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Eu am cumparat prietenului meu acest produs de la Aveda. Are aceleasi aspecte/probleme ca si tine, de fapt el crede ca ar fi o problema, eu nu. https://ro.strawberrynet.com/......eam/87909/