| VikaVeisa a întrebat:

Salut, am o problema la mine parul e scurt pana la umeri si este infoiat, dar cand afara vremea e cam rea parul este si mai infoiat, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Foloseste balsam de par, masti de par, vezi cele de la kalos, sunt profesionale si accesibile la pret.
Toate fetele au problema cu parul cand dau de umezeala, indiferent de lungime.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Trebuie sa folosesti produse de ingrijire adecvate parul tau. Eu folosesc un ulei de par de la syoss. Desi nu am parul scurt ca tine si mie mi se intampla ca parul sa nu-mi stea ok.

| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste un sampon care-ti face parul matasos!