| MomaieLoveGogaie a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul sa stea mai "infoiat"laughing? Adica de fiecare data cand il aranjez in maxim 2 minute redevine lipsit de orice fel de volum.Am parul destul de rar si lung cam pana pe umeri.

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Aceiasi problema am si eu. Reusesc sa ii dau volum atunci cand usuc stand cu capu in jos tongue Nasolll da ce sa fac. Sau cum au zis fetele, tapat, putin fixativ si nu neaparat. Obligatoiu o perie deasa pentru a-l aranja dupa tapat. asa fac eu si sta f bine

6 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Il tapezi. thinking si nu-l mai indrepti cu placa. Il speli mai des.

| bogza2 a răspuns:

Pretena mea foloseste spuma, rareori se duce la coafor dar cand foloseste spuma se face undulat si imi placebig grin

| Elial a răspuns:

Stiu ca ai dat deja funda dar iti zic ca sa stii ca nu mor fara funda: Pui intr-o sticluta de spray sau ceva parfum... apa cu sare care se si o pui pe par si aceasta iti va face ca parul sa nu mai aiba fire iesite si tu trebuie doar sa ti-l mai dai putin cu manasa stea mai infoiat si inainte si dupa ce te dai cu acea solutie

| lov3barbie a răspuns:

Il poti prinde in coc in varful capului si il tii cam 3-4 ore. Cand il desfaci dai cu fixativ putin si. il tapezi daca stii.

| menUU a răspuns:

Aaaa.pai zic sa til tapetezi cu pieptanul in sus si in jos, apoi dai cu o tona de fixativ! Nu stiu! incearca!

| victorrdg a răspuns:

O mik conectare la 220 si daca nu merge poti mari dozarolling on the floor