| NoName8 a întrebat:

Saluthappy am o rochie neagra f draguta cu spatele dezgolit de jumatate, simpla, in fata e pana aproape de gat si vine stramta pe corp, doar ca e cam scurta, e destul de scurta. Ma gandeam sa o port la balul bobocilor si avand in vedere ca e frig mi-a trecut prin minte sa imi iau ceva ciorapi pe sub. Doar ca rochia e neagra, si sa imi iau ciorapi negrii o sa fiu prea neagralaughing voi ce zicetibig grin?

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Eu spun ca e ok sa-ti iei un dres mat negru dar pune-ti niste pantofi colorati care sa inveseleasca tinuta ta. Unii de un albastru frumos ar fi perfect. Plicul nu mai trebuie asortat cu pantofii asa ca sa nu te chinui sa gasesti ceva asemanator cu nuanta pantofilor. O petrecere frumoasa iti doresc!:*

| Classy a răspuns:

E o idee destul de buna sa iti iei niste dresuri (ciorapi de dama) cu modele astfel incat in unele locuri sa fie decupat ciorapul... Si cu niste pantofi draguti negri din lac cred ca merg de minune...sau din satin cu o funda puppy dog eyes