| daniela_1443 a întrebat:

Salut, am ochi albastri, ten deschis imi puteti da o idee cam ce culoare sa ma vopsesc, acum am parul natural la radacina adica un saten iar spre varfuri un roscat inchis ca nu mam mai vopsit de 6 luni, trebuie decolorat mai intai? astept cat mai multe idei.mersi.

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna daniela, dupa cele descrise de tine eu una te-as indruma spre un brunet sau o visina putreda e ceia ce ar pune si ochii albastri in evidenta!, bafta, bye:*

| alexa a răspuns:

Mai eu cred ca o culoare cat mai apropiata de tenul tau si culoare ta naturala sunt cele mai indicate, adica satenul, de la cel mai deschis pana spre brunet.mergi la un specialist si te va ajuta mult mai mult. mie una nu. mi palce roscatul la fetele cu tenul deschis, dar acum depinde de gusturile fiecareia

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Si eu spun la fel: jessika are dreptate.

| putzulica a răspuns:

Par negru la ten deschis iese super bine:X

| Lale_2033 a răspuns:

Si eu am tenul deschis, ochii albastrii, numai ca eu m-am vopsit ciocolatiu. Si complimentele nu au intarziat sa apara...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond

| fufumicutza a răspuns:

Ehh brunetasmug

| loveyousomuch a răspuns:

Iat sta bine si un brunet insa pentru ca ai fata deschisa la culoare vei fi prea alba pe urma asa ca mai bine iti faci un saten spre blond cu suvite blond-albicioase chiar decolorate cat mai multe si iti va sta super pentru ca ai si ochii albastri.iti zic pentru ca cunosc o fata crae arata asa si e superlove struck. sper ca te-am ajutat:*