| Valericaaaa a întrebat:

Buna TPU big grin. As avea nevoie de un sfat. Mi-am vopsit parul acum ceva vreme brunet... dar acum s-a decolorat si e mai in spre roscat mai ales la soare...la varfuri am culoare mea naturala..si ma gandeam sa ma vopsesc intr-un saten ciocolatiu inchis. Oare se va prinde vopseaua?tongue Fundita

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Nu se va prinde. Iti va iesi tot brunet. Si eu mai demult am vrut sa scap de el si am ajuns sa ma si decolorez desi nu am vrut si abia mi-a iesit asa (in unele locuri s-a facut roscat). Nu poti face alceva decat sa astepti sa creasca