| bogdana21 a întrebat:

am parul cret da imi este f greu sa il aranjez.parul meu este si aspru si f moale.nu stiu cum sa il usuc si cum sa il aranjez.deoicei il usuc cu difuzorul dar dupa cateva minute isi pierde volumul. ce sa fac? va rog ajutatima.sunt disperata!

3 răspunsuri:
| Muffins a răspuns:

Asa e si al meu.pai:dupa ce il speli piaptana-l cu o perie, da nu foarte mult ca sa nu strici buclele si apoi da-l cu spuma de par de la garnier si cand vrei sa-l aranjezi un pic, iti uzi palmele si incerci sa-i dai forma dorita. Nu-l intinde cu placa, ii pacat multi ar vrea par dinasta, incearca sa te bucuri de tine asa cum esti
:*

| printesa94 a răspuns:

Greu cu parul ca al tau. crede.ma. am vazut la fete cu par ca al tau sincer nici mie nu. mi place dar iti spun ce asi face daca asi avea par ca al tau? lasi indrepta zilnic, oricum varfetele se tocesc si trebuie tuns deci alta posibilitate nu vad si sunt fete care au parul destul de drept dapoi tu ca il ai asa sa nu bagi placa in el.

Sper ca ti.am fost de folos. Te pup

| plasticstyle a răspuns:

Pai dupa e te speli, pieptanal, si usuca l la calorifer!