| didi33 a întrebat:

Am parul rar, subtire si zici ca e ars[nu m`am vopsit si nici nu ma dau cu produse] si imi cade foarte mult.

Acum 1 luna ma gandeam sa ma tund, dar imi sta foarte bine cu parul lung si nu as vrea sa il tund.Asa ca am incercat tot felul de masti, ulei de ricin, etc. dar nu am vazut nici o diferenta.

Intr`un timp ziceam ca nu ma tund, ca vreau sa am parul lung.Dar daca stau sa ma gandesc, decat sa am un par lung dar urat mai bine am parul scurt si frumos.

Vreau sa am parul ori bob asimetric ori asa:

http://thebestfashionblog.com/wp-content/uploads/2012/01 /Short-Hairstyles-2012-For-Women-12.jpg

.Chiar nu stiu ce sa fac.Si nu cred ca mi-ar sta foarte rau cu parul scurt.[am incercat cu programe online in care poti sa iti schimbi parul].Dar totusi as vrea parul lung.

Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| AndruCriistina a răspuns:

Cati ani ai? poate este ca, cand iesi de la dus te usuci cu uscatorul de par sau poate fi de la placi de par sau ondulatoare.