| didi33 a întrebat:

Ma gandeam sa ma tund scurt,
Imi place mult tunsoarea pixie cu breton intr-o parte, dar nu stiu daca mi-ar sta bine.
Am fata patrata,ochi caprui, inalta,slaba,solduri late,par saten, am 14 ani.
Mie imi place foarte mult parul lung si chiar as vrea sa il am asa, dar eu am parul subtire si imi cade foarte mult.Am incercat masti cu ulei de ricin si galbenus de ou, dar nu am vazut rezultate.
Mi-as dori foarte mult sa am parul lung, mi se pare chiar potrivit unei fete de 14 ani sa aiba parul lung, dar eu ma parul rar.Asa ca nu stiu ce sa fac...
Sa ma tund sau nu?

3 răspunsuri:
| thebest97 a răspuns:

Nu

| Nadiinee a răspuns:

Sa stii ca o tunsoare schimba mult un om cunosc o prietena care s-a tuns exact la fel doar ca are 16 ani si e o schimbare radicala inainte iti dadea impresia de tocilara...acum arata WOW...eu zic k ramane la alegerea ta dar de ce sa nu incerci ceva nou!