| DoarEuAlex a întrebat:

Salut,am primit un ceas cadou ce se cheama Emporio Armani si am vazut ca semnul armani s-a dizlipit unpic si rotita nu merge unde ar trebui sa-l duc?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu au service in Romania: http://www.watchstation.com/......enters.pdf In aceste conditii du-l la orice ceasornicar. Dezlipirea semnului ma face sa cred ca nu este original.

| Fumiko a răspuns:

La un ceasornic

| KnyRPG a răspuns:

Salut Cauta la firma officiala nu te duce la ori ce ceasornicar Bafta

| IonutSTR a răspuns:

Trebuie sa te duci la un ceasornic, nu ii face nimic, ii faci mai rau.