| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpăr un ceas Emporio Armani de pe Elefant.Ro, costa 950 de lei cică redus de la 1800, dar pe site ul Armani este 1800, nu știu dacă sa am încredere in acest site, este sau nu original?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bani aruncati. La cat de mic pari in poza, nu merita sa-ti cheltui alocatia pe asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Site-ul e corect și de incredere. Marfa lor, la fel!

| Sophieka a răspuns:

Fi tu original, in caracter, in suflet, in minte... Ai nevoie de acest ceas? Personal nu am o parere buna despre niciun barbat pe care il vad cu un ceas pentru care a ramas falit, ca sa se arate interesant si bogat.