| Difference a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi si raspunsuri la intrebari:

1. Sunt baiat, am 17 ani si am forma fetei lunga. Ce tunsoare se potriveste cel mai bine pentru o astfel de fata? parul scurt este mai potrivit pentru a da senzatia de o fata mai 'grasa' si nu atat de alungita?

2. Barba iti face fata sa para mai "patrata", adica reduce din senzatia de lungime a fetei?

3. Parul scurt iti pune mai bine in evidenta ochii? sau parul lung e mai bun?

Dati-mi si niste poze cu tunsori care se potrivesc unui fete mai alungite.

Multumesc!

8 răspunsuri:
| gumaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
mie asa mi.ar place freza unui baiat;)

| crissa20 a răspuns:

BUna, iti recomand parul scurt gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| FulgerMQ a răspuns (pentru crissa20):

Cum se numeste tunsoarea?

| Difference explică (pentru crissa20):

Cand am spus par scurt ma refeream la par scurt scurt. Ceva de genul asta
http://www.gfdb.com/images/pictures/players/David-Beckham.jpg

| crissa20 a răspuns:

Cred ca se numeste tunsoare cu tepi mici, dar oricum poti sa faci o poza cu telefonul si sa-i arati tipului de la salon cum sa te tunda:*
bafta:*

| lSummerl a răspuns:

Tundel ca pe oaie(de tot). Funda?

| Difference explică:

Cand am spus par scurt ma refeream la ceva in genul asta.
http://www.gfdb.com/images/pictures/players/David-Beckham.jpg
Ce mi-ai dat tu acolo e par destul de mare.

| Difference explică:

Bai oameni buni voi stiti sa cititi intrebarile mele? numai prostii mi-ati aberat pana acum.