| crezyzuzu a întrebat:

Buna happy as vrea sa va cer parerea am parul de culoare saten deschis si vreau sa imi fac cateva suvite dar nu stiu care culoare imi vine mai bine:roz sau rosu?:X

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Parerea mea, roz. Rosu ar fi mers mai bine pentru un par negru inchis sau macar saten inchis. happy
O zi buna!

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu aş opta pentru roşu, dar nu roşu spre violet, ci un roşu aprins. Gen: http://www.shanazhairdesign.com/images/lgimages/2-new.jpg
:)

| PetreConstanta a răspuns:

Rozul este perfect Doamne apara si pazeste

| Roxidd19 a răspuns:

Roz!

| xCat a răspuns:

Sfat: nu te fa ca un papagal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa iti strici parul nu te inteleg.

| diadia46 a răspuns:

Rosu ar merge super love struck

| Cristianloveilinca a răspuns:

Buna iti sta foarte frumos cu suvite rosii

| valiiistefania a răspuns:

Rosu :d

| Amy_2146 a răspuns:

Parerea mea:te-ar prinde foarte bine culoarea roz! Deoarece saten deschis se complace foarte bine roz! Va arata minunat!

| damianandreea a răspuns:

Pentru par culoarea saten deschisa e foarte frumoasa, dar o s-o striiiici daca-ti faci suvite roz sau rosii, iti poti face cateva blonde (silver), ai arata super! bafta multa! :*