| ionutzz_3054 a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca exista vreo substanta care imi poate transforma parul din par aspru in par matasos ( moale). Dati-mi un raspuns va rog!

4 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Muult balsam, iar inainte de spalare da-ti cu lapte rece pe par si lasa sa actioneze 10 nminute dupa care te speli si pui balsam.Laptele iti va aseza frumos parul si il va face mai finwinkingSucces!

| littlebadgirl a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. si am incercat sincer tot felul de tratamente, sampoane.dar nc o sansa!hee hee)

| Alex9_9912 a răspuns:

Salut.Ceea ce iti pot spune e sa folosesti un sampon rapair sau nutrition pentru a repara parul tau aspru.O substanta eu personal nu stiu.Incearca sa folosesti un sampon bun:si apropo,la un sampon bun ma refer la unul profesional, nu la cele din supermarket in cazul in care parul tau e aspru. Cele profesionale te vor ajuta mai rapid, si mai bine. Sper ca parul tau sa devina matasos.(si daca vrei sa iti recomand vreun sampon.iti pot recomanda un tratament pentru parul aspru de la Wella SP,sau foloseste sampon TIGI sau Loreal professionel expert). oricum, sunt mult mai multe sampoane bune, dar nu cred ca are rost sa le enumar pe toate.Numai bine

| ionutzz_3054 explică:

Va multumesc mult sper sa mearga:*happy