| Sother a întrebat:

am si eu o nelamurire, nu vreau raspunsuri de dragul de a raspunde pentru ca sunt bani in joc. Vreau sa imi cumpar o pereche de pantaloni de pe knockout,ro, mai exact http://www.knock-out.ro/......_2321.html dar nu gasesc nici cum un tabel de marimi, stiti ca marimile difera si este destul de dificil sa dai cu banul pentru ca m-am mai prostit cu un tricou xxl care imi ajungea pana la genuchi si cu o saptamana in urma am cumparat alt tricou care imi era numai bun pe mine. sunt destul de inalt mai exact in jur de 1, 90 si am greutate potrivita..in jura de 95kg. Deci cer seriozitate, raspunsuri seriose.

1 răspuns:
| Lilulilu123 a răspuns:

De exemplu, daca tu porti M / L Iti poti lua cu o marime mai mare si dupa ii poti modifica happy Din mare poti face mai mic dar din mic sa faci mare e cam greu (spre imposibil ).