| unefillefrançaise a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema: in ultimul timp mi se exfoliaza unghiile si cand reusesc sa imi creasca mai mari mi se rup sad. Nu stiti ceva tratament [nu neaparat oje sau produse din astea] ca sa nu mi se mai exfolieze? Va rog frumos ajutati`ma! happy

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Crema pentru intarirea si hranirea unghiilor

http://atshopping.ro/product.php?id_product=94

| ang3l a răspuns:

Foloseste ulei de masline, un pic caldut, pui antr un castronel mic si an fiecare seara stai 10 minute cu degetele acolo, da rezultate cam dupa 10 zile, sau de la caz la caz, poate un pic mai mult, dar ai sa vezi ca va fi ok

Răspuns utilizator avertizat