| MegadetH666 a întrebat:

Salut, am un majorat sambata seara si chiar nu stiu cu ce sa ma imbrac. Cine ar putea sa ma ajute cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Hmm pai daca esti baiat puneti niste pantaloni mai rupti un pic ridicai un pic puneti o camasa frumoasa in care sa deschizi nasturii sa se vada putin pieptul si pui un colier frumos de preferati o cruce mai de barbat si niste pantofi... daca esti fata o rochita mulata cu culori frumoase cum iti vin mai bine si niste pantofi pratfome aurii

5 răspunsuri:
| ileana_5795 a răspuns:

De unde sa stim noi ce haine ai tu? Macar da niste optiuni, ceva. Nici macar nu ai zis daca esti fata sau baiat.

| ThinkPink_8731 a răspuns:

Baiat/fata?

| costy75 a răspuns:

Du-te goala asa vei fi mai apreciata

| MegadetH666 explică:

Baiat

| Andr3y_6218 a răspuns:

thinking Cu ce sa te imbraci la un majorat?thinking Sfatul meu e sa te imbraci cu haine happy