| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut.
Am un trening primit de la club și e mare de mine și trebuie să-l scurtez si în lățime și în lungime. Nu am o croitor în zona, însă cunosc niște persoane care știu sa facă lucruri de genu. E greu de realizat aceasta operațiune? Adică sa nu-l strice de tot, neavând experienta dedicata în domeniu.

1 răspuns:
| Username272 a răspuns:

Nu este foarte greu, este ușor doar trebuie puțină atenție, si îndemânare, nu te speria nu o sa ti-l strice deloc daca are răbdare să iti faca treningul, spune-i doar cat de scurt vrei si mărimea specifică ție