| valentin2002 a întrebat:

Salut! Are cineva sau știe cumva dacă aparatul de ras și tuns de la BaByliss este bun sau nu? Ca am văzut păreri pro și contra si ținând cont ca nu se poate returna as vrea sa aflu mai multe păreri întâi! Va pun și link-ul produsului aici, ca să nu fie confuzii : https://www.babyliss-romania.ro/......mmer-mt996
Mulțumesc anticipat pentru ajutor! Dacă doriți, aștept mai multe sugestii de aparate similare!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

ăsta, "Super-X Metal Series" - e intr-adevăr, SUPER