| andyybebe2001 a întrebat:

Ce sa aleg: un aparat multifunctional sau o banda de alergat (desi se poate alerga si afara am auzit ca pe banda e mult mai eficient). am castigat un pariu si trebuie sa aleg intre astea doua dar nu stiu care. aparatul multifunctional arata cam asa :http://www.expertfitness.ro/......t-bike-690 iar banda inca nu stiu de care. va rog sa ma ajutati, dar tinand cont ca sunt fata. urmaresc sculptarea corpului (ca sa zic asa). multumesc.

Răspuns Câştigător
| raduradu2014 a răspuns:

Aparat multifunctional First Bike 690

poti sa alergi si afara ...nu are cum sa fie mai eficient daca alergi pe o banda e acelasi lucru

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu sunt pro aparate multifunctionale. daca nu sunt profesionale sunt niste rahaturi care se balanseaza din toate incheieturile. si banda cum sa fie mai eficienta? asta este o porcarie. daca este profesionala are un amortizor care face alergatul mai bun pentru incheieturi, dar in afara de asta nimic diferit. au la spital la kinetoterapie un aparat de genul asta. low cost multi functional si e o rabla. tragi de el si scartaie din toate balamalele. as alege banda sau banii sa imi fac singur un multifunctional cu propriile mele aparate alese de mine. nu ceva already made