| alinaaa92 a întrebat:

as dori foarte mult sa am gene mai lungi si mai dese...
Imi putei da niste sfaduri?
mersi mult

7 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Unge-ti genele in fiecare seara cu ulei de ricin, folosind o periuta veche de la mascara (rimel), pe care ai curatat-o foarte bine inainte. O sa ai gene lungi si frumoase.

| pam_pam a răspuns:

Si eu iti recomand uleiul de ricin, chiar zilele trecute mi-am amintit de el, pentru ca mai folosisem si acum cativa ani si lumea se tot mira de genele mele. In schimb, pentru a grabi procesul, eu am taiat cam un milimetru din varfurile genelor cu foarfecuta de unghii. Dar daca te stii neindemanatica, mai bine nu incerca. Bafta!

| Farcas a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai bun.

| ButterFly_8644 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun!
Eu desi aveam genele destul de mari, l`am folosit, doar 5 zile(desi se spune ca dupa abia 1-2 luni se vad rezultate) si spre surprinderea mea happy au mai crescut ceva ceva big grin laughing Sau poate mi se pare, dar si ceilalti mi-au spus ca sunt mai lungi.happy
Poti sa-l folosesti si pentru sprancene happy Dar pentru o perioada mai lunga de timp happy

| tweety_8071 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta foarte mult.Eu ma dau de 2 luni si am observat ca mi-au crescut genele mi s-au intarit si nu mai imi cad.Eu am avut o sticluta de rimel goala si am pus uleiul acolo. Poti pune o picatura de ulei si in rimelu care il folosesti pentru ca ajuta foarte mult. ti-l recomand.winking

| biancabellaa a răspuns:

Poi...

ia-ti gene false

din acelea am si eu:X

| ioanapysycuutata a răspuns:

Poti sa-ti pui gene false. sora mea isi pune