| watttt a întrebat:

Hei TPU, care este cel mai bun rimel pentru volum, sa nu le lipeasca? Am genele drepte si nu foarte lungi.Un rimel care da impresia de gene lungi, dese, curbate? laughing Mersi mult

5 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Eu folosesc las sensational de la maybelinne și mi se pare bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru curbare cumpără un clește.
Essence lashh princess pe mov e foarte bun pentru ce vrei tu.
E 18 lei în dm.

| Bianca18 a răspuns:

Incearca Lash Sensational sau The Falsies Push Up Angel de la Maybelline. Tip: foloseste o periuta pentru gene inainte sa aplici rimelul si dupa, chiar ajuta la dezlipirea firelor.

| Ellenaella95 a răspuns:

Eu folosesc Mascara Luxe Volume Extravagance de la Avon, la fel am genele drepte si nu foarte lungi ca si tine.Mie mi se pare foarte bun, da volum si nu le incarca.