| Reyskate99 a întrebat:

Salut,as dori sa stiu daca la dermatologie se poate scoate o pata maro de pe fata, spus si semn de nastere.Nu este iesita in relief, insa arata urat si as dori sa scap de ea si daca imi va ramane cicatrice.

Răspuns Câştigător
| SilviaPunct a răspuns:

Incearca la un chirurg plastician bun, care sa aiba aparatura moderna! Acum sunt o gramada de tehnici si aparate cu care nu iti ramane semn sau ramane o dunga fina care se acopera cu orice sau nici nu se mai observa dupa un timp.