| Alice666 a întrebat:

As vrea sa cumpar un parfum de la Avon, dar nu stiu pe care sa il aleg dintre: Pur Blanca si Incandessence.
Care dureaza mai mult si are o aroma mai placuta?
Multumesc, funda.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Incandessence.Dar în general parfumurile de la Avon nu persistă mult.

| Clorox a răspuns:

Mie imi plac ambele, dar cel mai mult Incandessence, m-a dat pe spate, e mai dulce, mai atragatorwinking

| GreenVoid a răspuns:

De unde sa stim noi ce gusturi ai tu? Mie imi plac amandoua.

| Nowheretogo a răspuns:

Mie una mi-a placut si mi s-a parut mai bun Pur Blanca.Acum fiecare cu gusturile si parerile lui.