| danut93 a întrebat:

As vrea sa imi conturez un abdomen frumos...si nu stiu ce sa fac.momentan fac acele exercitii de 8 min de pe youtube.Intrebarea mea ar fi urmatoarea! Pierd in greutate daca le fac? Nu vreau sa fac acele ex si peste 2 luni sa ma trezesc ca sunt schilodlaughing. Am 18 ani 1.75 m si cam 60 de kg(cam slab parerea mea)...Astept sfaturi!kiss
Funda!

Răspuns Câştigător
| kimberly a răspuns:

Nu pierzi in greutate, ci iti tonifiezi muschii. incearca sa si alergi, fiindca te ajuta.