| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 15 ani, 1.75 si cam 70kg, nu sunt gras, nici slab is la mijloc.Am terminat acum clasa a 9-a si vine vara, in aceste 3 luni de vara vreau o schimbare in viata mea. De mult visez la un corp fain, in aceste 3 luni de vara [vacanta de vara ] vreau sa ma antrenez, as prefera sa ma atrenez singur, acasa. Nu la sala si as opta pe concentrarea exercitiilor pe abdomen. Vreau sa va intreb daca stiti exercitii, diete de urmat.Am sa fac exercitii zilnic, doar ca nu stiu ce fel de exercitii. Ma ajutati sa-mi spuneti?

3 răspunsuri:
| nestiy a răspuns:

Abdomene, foarte multe abdomene.

| mihaialexandru8 a răspuns:

Salutare,
arunca un ochi aici www.fit4success.ro
daca crezi ca te pot ajuta cu ceva te rog sa-mi scrii.
spor

| Deadpool23 a răspuns:

Daca vrei pătrățele, poti face abdomene si flotări, in fiecare zi, timp de 3-4 saptamani