| Alinu7 a întrebat:

as vrea sa imi fac si eu sprancenele la un salon! numai ca nu stiu exact unde sa ma duc! sunt din Timisoara! si cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Eu una sunt din Bucuresti si nu stiu saloane prin Timisoara. Dar pot sa iti zic ca preturile nu sunt mari(si depinde de fiecare salon in parte). Cat despre un salon, poti intreba pe cineva de acolo(prietene/prieteni care au mai fost) sau sa cauti pe net, sau sa cauti stiu eu p'acolo(cu siguranta sunt multe si sigur vei da de unul). Sper ca te'am ajutat:*

2 răspunsuri:
| Alinu7 explică:

Am inteles! da unde anume?laughing

| Pauuula a răspuns:

Daca nu te-ai mai pensat si ai nevoie de :
pensat cu forma in jur de 10 lei
pensat simplu in jur de 8 lei
pensat si vopsit in jur de 15 lei