| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

As vrea sa incerc un stil nou ca tot vine vara. Asa ca ati putea sa imi sugerati cateva modele de tunsori faine? Cum as putea sa ii explic frizerului sa ma tunda?

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Gaseste ceva care iti place, eu am cautat in videoclipuri pe Youtube, am gasit ceva carr sa imi placa si am facut screenshot, si m-am dus la un coafor unde tunt unii colegi de ai mei si i am artat poza si m-a tuns. E mai usor sa i arati o poza decat sa i explici

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza ce isi place tie, conteaza si ce fata ai, de asta spun sa vorbesti cu un frizer care are habar

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta o poza pe internet cu tunsoarea care-ti place, o printezi si mergi cu ea la frizer si-i ceri sa te tunda, cum este acela din poza.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru nimportequi):

Pai asta am si spus!
Da: copy and paste de pe internet, lae poza care iti place, apoi o printezi si o iei cu tine la tuns!

| octav005 a răspuns:

Tuns filat cu carare pe mijloc.