| Jodelle a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o crema de fata hidratanta care sa stea bine sub fondul de ten, am tenul mixt. Ce-mi recomandati, ce produse folositi voi?

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Buna uite aici:
www.bioarmonia.ro/
www.farmec.ro/hidratare
Si uite aici sa zicem...nu are legatura cu intrebarea dar consideral un ''bonus''
lectiadestil.ro/secrete-de-machiaj/totul-despre-fondul-de-ten/‎
Poate o sa ai nevoie de acest ''bonus''
Pa te pup si succes!

3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Crema cu ceai verde de la Farmec

| Zoey112 a răspuns:

Eu folosesc crema de la avon dar nu stiu sa iti zic cum se numeste. sigur o gasesti in revista ca au de mai multe tipuri.

| lexi21 a răspuns:

Doina