| geanina3 a întrebat:

am tenul mixt si as vrea sa cumpar fondul de ten CLINIQUE Superbalanced MakeUp si as vrea niste pareri, am cateva cosuri, si vreau sa stiu daca mil recomandati si daca are acoperire buna si daca da senzatia de masca sau nu. funda >big grin

Răspuns Câştigător
| katypyno a răspuns:

Si eu il am si este foarte bun acopera foarte bine si este foarte bun pentru tenul mixt, si nu, nu are senzatia de masca deoarece are o formula si textura care lase pielea sa respira. funda?