| DuțuAlex a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu o noua "freza". Sunt brunet, am parul negru inchis si am fata ovala. Dati-mi niste exeple, dar nu vreau "freze" gen emowinking

7 răspunsuri:
| Scorpions13 a răspuns:

Gen smiley, e mai funky si fara inhibitii.
sau sa te ia scurt la breton si sa creasca in varf din ce in ce mai tare e calumea pentru tine asta.

| Lex169 a răspuns:

Mergea aia a lu sol, istu de la Tokio Hotel.Dar ai zis ca nu vrei emo.Asa ca il poti lasa lung.

| Casica a răspuns:

Cu bretonul intins pe o parte si restul tepi :X

| DuțuAlex explică:

Am uitat sa mentionez ca nu vreau creasta sau "septar", vreau ceva care totusi sa ma reprezinte, iar tot ma tund pana imi voi gasi acea frizura

| StephanySteff a răspuns:

Buna. Am citit ca pentru fata ovala este recomandat parul scurt. Uite aici cateva imagini: http://www.topcoafuri.ro/tunsori-barbati/tunsori-par-scurt

| ClaudiuGanea96 a răspuns:

Creasta intr-o parte.